Váš pomocník při strategickém plánování

Vytvořili jsme toolkit metod, které vám pomohou strategicky plánovat

Aby pro vás bylo snažší převést závěry z Klimavize do praxe, připravili jsme pro vás sadu metod, které vás provedou procesem vytváření a následné práce s vlastní strategií. Při tvorbě toolkitu jsme vycházeli z postupů, které se tradičně používají v aktivistických kruzích, a také z metod využívaných designérkami, projektovými manažery, businessovými stratégy a dalšími znalostními profesemi.

Toolkit je dostupný k volnému použití i k dalšímu šíření - budeme velmi rádi, když jej budete sdílet s dalšími lidmi a kolektivy, kterým by mohl být užitečný.

Interaktivní Miro verze

Pokud budete plánovat online (třeba na Zoomu) nebo prostě máte raději práci na počítači, připravili jsme pro vás elektronickou verzi toolkitu v nekonečné nástěnce Miro. Nástěnku si můžete zkopírovat na svůj vlastní účet a pracovat s ní, jak budete chtít. Stačí označit prvky, které chcete zkopírovat, pomocí šipky, a pomocí Ctrl+C / Command + C je zduplikovat do vlastní nástěnky, kterou si vytvoříte. Na internetu je k dispozici mnoho návodů, které vám pomohou se v Miru zorientovat.

PDF verze

Pokud preferujete plánování offline, vytvořili jsme pro vás i PDF verzi toolkitu, kterou si můžete stáhnout. Obsahuje jak vysvětlivky k jednotlivým metodám, tak i šablony, které si můžete vytisknout třeba ve velkém rozlišení a použít je místo flipchartu.

Chcete se na něco zeptat?

Napište nám na info@klimavize.cz.

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k newsletteru a čas od času vám pošleme, co je nového.

Děkujeme! Brzy se Vám ozveme.
Ajaj! Něco se pokazilo. Zkuste formulář odeslat znovu nebo se nám ozvěte na info@klimavize.cz.

Poskytnutím e-mailové adresy vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání informací o projektu.